Wynajem podnośników koszowych we Wrocławiu 🚨 Poznaj zrealizowane zlecenia

wynajem podnośników koszowych Wrocław

Szukasz sprawdzonej oferty na wynajem podnośników koszowych Wrocław? Świetnie trafiłeś. Potrzebujesz zgrabnej zwyżki, do wykonania drobnej pracy w Twoim domku jednorodzinnym? A może szukasz specjalistycznego sprzętu na duże zlecenie budowlane? Posiadamy różnorodny sprzęt, więc pomożemy Ci w każdej sytuacji.

Poznaj ofertę firmy Skymat - wynajem podnośników koszowych we Wrocławiu. Znajdziesz u nas aż 5 zróżnicowanych pojazdów. Mamy do Twojej dyspozycji profesjonalny sprzęt z zasięgiem do 10 piętra budynku. Znajdziesz tu również niewielkie zwyżki, które sprawdzają się na niższej wysokości. Sam zdecyduj, który podnośnik najlepiej nada się do Twojego zlecenia.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu? Do usług. Zadzwoń do nas na 691 204 316. Pomożemy Ci optymalnie zaplanować prace na wysokości. Oszczędzisz wiele czasu i nerwów zlecając pracę w ręce firmy, która wykona ją... raz a dobrze! Na tym Ci najbardziej zależy prawda?

wynajem podnośników koszowych wrocław

Wynajem podnośników koszowych Wrocław - Poznaj nasze Zrealizowane zlecenia

Chcesz zobaczyć konkretne prace, które realizowaliśmy na terenie Wrocławia? Nie ma problemu. Za pomocą naszych podnośników koszowych, wykonaliśmy wiele prac na wysokości u różnych klientów. Możesz być spokojny. Z pewnością poradzimy sobie również z Twoim zleceniem.

Konserwacja elewacji Dworca Głównego we Wrocławiu

Przy wykorzystaniu podnośnika koszowego o zasięgu 26 metrów pomogliśmy odrestaurować zabytkowy fragment elewacji, odtworzyć gzyms oraz wymienić flagi na wieży wrocławskiej stacji kolejowej. 

wynajem podnośników koszowych wrocław
dworzec konserwacja
podnośniki koszowe wrocław

Instalacja sylwestrowej sceny na Wrocławskim Rynku

Mieliśmy przyjemność przygotowania sceny na sylwestrową zabawę w 2019 roku. Nasz podnośnik koszowy został wykorzystany do instalacji nagłośnienia oraz oświetlenia sceny. 

montaż oświetlenia we wrocławiu
skymat zwyżka wrocław wynajem
prace na wysokości

Czyszczenie oraz konserwacja budynków we Wrocławiu

Wielokrotnie wynajmowaliśmy nasze podnośniki koszowe w celu gruntowego czyszczenia obiektów takich jak: Centrum Onkologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei”, Teatr Capitol czy Narodowe Forum muzyki we Wrocławiu. 

wynajem podnośników koszowych wrocław przyllądek dobrej nadziei
czysczenie budynków mycie szyb wrocław
wynajem podnośników koszowych wrocław teatr capitol

Prace konserwacyjno-budowlane na terenie wrocławia i okolic

Tym razem wykorzystaliśmy nasz najwyższy podnośnik o zasięgu roboczym do 30 metrów wysokości. Pracowaliśmy w miejscach takich jak: terminal kontenerowy w Kątach Wrocławskich oraz liczne budowy na terenie Wrocławia.

skymat wynajem zwyżki we wrocławiu
podnośniki na budowie
terminal kontenerowy

Wymiana dekoracji we Wrocławskich centrach handlowych

Mamy doświadczenie w wymiennie dekoracji, reklam oraz oświetlenia w dużych obiektach takich jak Galeria Dominikańska, Pasaż Grunwaldzki czy Wroclavia.

zwyżka wrocław
wynajem podnośników koszowych wrocław
wynajem podnośników koszowych wrocław przyllądek dobrej nadziei
skymat prace we wrocławskim zoo

wynajem podnośników koszowych Wrocław

Działamy we Wrocławiu już od 15 lat. W tym czasie wynajmowaliśmy podnośniki dla setek różnych firm, instytucji oraz osób prywatnych. Każde zlecenie jest inne: odmienny teren, szerokość wjazdu czy położenia miejsca pracy. Dlatego każdego klienta traktujemy całkowicie indywidualnie!

Chcesz poznać sekret, dlaczego wielu klientów do nas wraca? Nie mamy przed Tobą tajemnic. Po prostu wykonujemy prace solidnie. Zdajemy sobie sprawę, że każda minuta spóźnienia to dla Ciebie dodatkowy koszt… dlatego zjawimy się u Ciebie punktualnie.

Obawiasz się niezapowiedzianej awarii wynajętego sprzętu, czy niekompetentnych operatorów? Możesz być spokojny. Chcemy, żebyś do nas wrócił, dlatego dbamy o dobry stan techniczny naszych pojazdów. Dowiedz się więcej o naszych podnośnikach koszowych Wrocław .

 Chcesz wynajac Podnośniki koszowe we Wrocławiu? 

podnosnik-man-png

Zadzwoń +48 691 204 316 lub