O firmie

 

O firmie - Skymat

about-1Witamy

Firma SKYMAT działa na terenie Wrocławia i okolic jest dynamiczną firmą świadczącą usługi wynajmu podnośników koszowych o zasięgu do 26 metrów. Realizujemy zlecenia dla agencji reklamowych, osób prywatnych, firm, administracji budynków i wspólnot mieszkaniowych. Usługi podnośnikiem koszowym są niezastąpione przy pracach dekarsko-blacharskich, pracach montażowych na wysokości jak również pielęgnacji zieleni. Posiadamy doświadczenie w branży filmowej. Podnośnik koszowy można z powodzeniem użyć do specjalistycznych ujęć. Niejednokrotnie zajmowaliśmy się montażem i demontażem reklam wielkoformatowych, konserwacją specjalistycznego sprzętu na wysokości jak i pracach przy liniach wysokiego napięcia. Wielokrotnie usługi podnośnikowe wykorzystywane są przy usuwaniu wszelkich zagrożeń związanych na przykład z połamanymi wysokimi drzewami. Nasz nowoczesny sprzęt i fachowa kadra jest w pełni przygotowana na każdy rodzaj pracy i usługi podnośnikiem koszowym.

about-2Nasza kadra

Dzięki kompetencji i doświadczeniu kadry, nasze usługi podnośnikowe zdobyły uznanie klientów z Wrocławia i okolic. W naszej ofercie dysponujemy podnośnikami, które są sprawdzone i niezawodne. Sprzęt okresowo przechodzi szereg specjalistycznych badań i testów które oświadczają jego zdolność do wykonywanej pracy. Zatrudniamy odpowiedzialnych i doświadczonych pracowników, którzy posiadają niezbędne uprawnienia, a także stale poszerzają własne kwalifikacje. Dokładamy wszelkich starań aby stanowisko Naszej pracy było bezpieczne. Jeśli istnieje jakiekolwiek zagrożenie fachowo je zabezpieczamy aby podczas pracy podnośnika nie doszło do wypadku ani urazu osób trzecich. Nasze podnośniki są sterowane zdalnie. Operator staje w dowolnie wybranym miejscu i na bieżąco kontroluje ludzi w nim pracujących. Dzięki temu oszczędzamy czas a co za tym idzie - pieniądze na dobrze zorganizowanej pracy.

about-2Praca

SKYMAT zapewnia wynajem podnośników koszowych o zasięgu do 26 metrów i wysięgu bocznym do 18 metrów na terenie Wrocławia i okolic w atrakcyjnych cenach. Podnośnik koszowy świetnie sprawdzi się w pracach konserwacji oświetlenia ulicznego oraz montażu i wyklejaniu reklam, bilbordów.

about-2Zaufanie

Dbamy o jakość świadczonych usług - dzięki temu stale zwiększamy zaufanie i uznanie naszych Klientów oraz spełniamy wszystkie ich wymagania. Podstawowym fundamentem naszej pracy jest terminowość i fachowość. Gwarantujemy rzetelne, szybkie i profesjonalne świadczenie usług, zachowując przy tym konkurencyjne ceny. Planując dłuższą współpracę z Naszą firmą oferujemy atrakcyjne rabaty i promocje. Dostosujemy się do potrzeb klienta i spersonalizujemy ofertę. Wychodzimy naprzeciw coraz to nowym wyzwaniom. Jeżeli są państwo zainteresowani usługą wynajmu podnośników koszowych firma SKYMAT to trafny wybór. Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich zadań które mogą spełnić Nasze podnośniki koszowe. Jeśli nie jesteście państwo pewni czy pomożemy w waszej sprawie prosimy o kontakt. Przyjedziemy i dokonamy bezpłatnej wyceny. Zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą. Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy telefonicznie bądź po wysłaniu do Nas e-maila poprzez formularz kontaktowy który znajduje się w zakładce kontakt.

Informacje

podnosnik-man-png

Kontakt 24/7

Tel:+48 691 204 316
E-mail:m.kwasiborski@o2.pl

 
Wynajem podnośników koszowych z operatorem.
Szybko i profesjonalnie.