O firmie

Pomagamy firmom oraz osobom prywatnym wykonywać prace na wysokościach

Witamy Cię na stronie firmy Skymat — wynajem podnośników koszowych. Chcesz wynająć podnośnik we Wrocławiu? Do usług. Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję, która da Ci wiele korzyści:

  • Jesteśmy dla Ciebie dostępni przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Miałeś awarię i potrzebujesz wsparcia w nocy albo weekend? Zadzwoń do nas i znajdziemy rozwiązanie. Jesteś naszym klientem, więc pomożemy Ci w każdej sytuacji.
  • Wynajmij nawet 5 podnośników w jednej firmie. Oferujemy kompleksową obsługę zleceń takich jak projekty budowlane czy prace konserwacyjne na dużych obiektach. Oszczędź swój czas i nerwy. Załatw duże zlecenie za pomocą… jednego telefonu.

     

  • Skorzystaj doradztwa fachowej ekipy, która od lat pracuje na terenie Wrocławia i okolic. Jesteś przedsiębiorcą? A może osoba prywatną? Świetnie. Powiedz nam jaką pracę planujesz wykonać, a my przygotujemy Ci konkretną propozycję.
skymat podnosniki koszowe wrocław

 Chcesz wynająć podnośnik koszowy we Wrocławiu? 

Zadzwoń na +48 691 204 316 lub:

  DLACZEGO WARTO, ZAUFAĆ FIRMIE SKYMAT we WROCŁAWiu?

006-cranes

 Niezawodny sprzęt

W firmie SKYMAT znajdziesz wyłącznie sprzęt młody rocznikowo. Dlaczego opłaci Ci się wybrać nowoczesne podnośniki koszowe? Wykorzystamy zgrabne gabaryty oraz daleki zasięg (nawet do 30 metrów wysokości), żeby wykonać Twoje zlecenie sprawnie, szybko oraz solidnie. Na tym Ci najbardziej zależy, prawda?   

003-architect

15 lat w branży usługowej

Podzielimy się z Tobą… 15-letnim doświadczeniem w praktycznej obsłudze podnośników koszowych. Co zyskasz? Pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt oraz wykonamy Twoje zlecenie raz a dobrze. Zyskasz pewność, że wywiążemy się z danego słowa. Dlaczego? Zależy nam na długotrwałej współpracy, z której będziesz zadowolony.

001-profits

 Legalna współpraca

Traktujemy poważnie każdego klienta, dlatego spełniamy aktualne wymogi dotyczące pracy na wysokości. Jakie korzyści da Ci wybór usługodawcy, który działa legalnie? Będziesz dużo spokojniejszy. Powierz Twoje zlecenie firmie, w której znajdziesz wyłącznie uprawnionych operatorów oraz licencjonowany sprzęt. 

Skymat: Podnośniki, które siegają dalej niż Twoje Trudności 

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę, dzięki której wykonasz praktycznie każde zlecenie na wysokości. Na naszym firmowym parkingu czekają na Ciebie zarówno niewielkie zwyżki, jak i specjalistyczne podnośniki koszowe sięgające nawet 10 piętra budynku. Wybierz sprzęt, który będzie dla Ciebie korzystny: 

zwyżka wrocław

ZWYŻKA WUMAG WT195

Wysokość robocza: 19,50 m

zwyżka wrocław

Podnośnik Koszowy WUMAG WT250

Wysokość robocza: 25,00 m

skymat podnośniki wrocław

Podnośnik koszowy WUMAG WT260 

Wysokość robocza: 26,00 m

skymat wynajem wrocław

Podnośnik koszowy WUMAG WT300 

Wysokość robocza: 30,00 m

 

O firmie - Skymat

about-1Witamy

Firma SKYMAT działa na terenie Wrocławia i okolic jest dynamiczną firmą świadczącą usługi wynajmu podnośników koszowych o zasięgu do 26 metrów. Realizujemy zlecenia dla agencji reklamowych, osób prywatnych, firm, administracji budynków i wspólnot mieszkaniowych. Usługi podnośnikiem koszowym są niezastąpione przy pracach dekarsko-blacharskich, pracach montażowych na wysokości jak również pielęgnacji zieleni. Posiadamy doświadczenie w branży filmowej. Podnośnik koszowy można z powodzeniem użyć do specjalistycznych ujęć. Niejednokrotnie zajmowaliśmy się montażem i demontażem reklam wielkoformatowych, konserwacją specjalistycznego sprzętu na wysokości jak i pracach przy liniach wysokiego napięcia. Wielokrotnie usługi podnośnikowe wykorzystywane są przy usuwaniu wszelkich zagrożeń związanych na przykład z połamanymi wysokimi drzewami. Nasz nowoczesny sprzęt i fachowa kadra jest w pełni przygotowana na każdy rodzaj pracy i usługi podnośnikiem koszowym.

about-2Nasza kadra

Dzięki kompetencji i doświadczeniu kadry, nasze usługi podnośnikowe zdobyły uznanie klientów z Wrocławia i okolic. W naszej ofercie dysponujemy podnośnikami, które są sprawdzone i niezawodne. Sprzęt okresowo przechodzi szereg specjalistycznych badań i testów które oświadczają jego zdolność do wykonywanej pracy. Zatrudniamy odpowiedzialnych i doświadczonych pracowników, którzy posiadają niezbędne uprawnienia, a także stale poszerzają własne kwalifikacje. Dokładamy wszelkich starań aby stanowisko Naszej pracy było bezpieczne. Jeśli istnieje jakiekolwiek zagrożenie fachowo je zabezpieczamy aby podczas pracy podnośnika nie doszło do wypadku ani urazu osób trzecich. Nasze podnośniki są sterowane zdalnie. Operator staje w dowolnie wybranym miejscu i na bieżąco kontroluje ludzi w nim pracujących. Dzięki temu oszczędzamy czas a co za tym idzie - pieniądze na dobrze zorganizowanej pracy.

about-2Praca

SKYMAT zapewnia wynajem podnośników koszowych o zasięgu do 26 metrów i wysięgu bocznym do 18 metrów na terenie Wrocławia i okolic w atrakcyjnych cenach. Podnośnik koszowy świetnie sprawdzi się w pracach konserwacji oświetlenia ulicznego oraz montażu i wyklejaniu reklam, bilbordów.

about-2Zaufanie

Dbamy o jakość świadczonych usług - dzięki temu stale zwiększamy zaufanie i uznanie naszych Klientów oraz spełniamy wszystkie ich wymagania. Podstawowym fundamentem naszej pracy jest terminowość i fachowość. Gwarantujemy rzetelne, szybkie i profesjonalne świadczenie usług, zachowując przy tym konkurencyjne ceny. Planując dłuższą współpracę z Naszą firmą oferujemy atrakcyjne rabaty i promocje. Dostosujemy się do potrzeb klienta i spersonalizujemy ofertę. Wychodzimy naprzeciw coraz to nowym wyzwaniom. Jeżeli są państwo zainteresowani usługą wynajmu podnośników koszowych firma SKYMAT to trafny wybór. Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich zadań które mogą spełnić Nasze podnośniki koszowe. Jeśli nie jesteście państwo pewni czy pomożemy w waszej sprawie prosimy o kontakt. Przyjedziemy i dokonamy bezpłatnej wyceny. Zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą. Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy telefonicznie bądź po wysłaniu do Nas e-maila poprzez formularz kontaktowy który znajduje się w zakładce kontakt.

Informacje

podnosnik-man-png

Kontakt 24/7

Tel:+48 691 204 316
E-mail:m.kwasiborski@o2.pl

 
Wynajem podnośników koszowych z operatorem.
Szybko i profesjonalnie.